1984 yılında Ankara’da kurulmuş olan ERGÜN MEDİKAL insan sağlığına verdiği önemden dolayı tıp ve yaşam bilimleri alanlarında iş hayatına başlamıştır. İnsan sağlığını doğrudan ya da dolaylı etkileyen radyasyon sağlığı ve güvenliği konusunda kişilerin ve çevrenin güvenliğini sağlamak için radyasyon üreten veya yayan iyonlaştırıcı radyasyon kaynaklarından koruyucu X-Ray aksesuarları ürünlerinin imalatı, ithalatı ve ihraç edilmesi amacı ile faaliyetine, ERGÜN MEDİKAL RÖNTGEN AKSESUARLARI İMALAT SAN.VE TİC. olarak teşhis ve tedavinin desteklenmesi, araştırma, ar-ge, kalite kontrol ve üretim aşamalarında kullanılan ileri teknoloji ile üretilen sistem, görüntüleme ve X-Ray koruyucu aksesuarların hastane ve laboratuvar performansını artıran güvenilir ürünlere dönüşmesinde ve Türkiye’de yaygınlaşmasında yerel tecrübe uluslar arası bilgi birikimi ile devam etmektedir.


Ürün yelpazemizi her geçen gün biraz daha genişletirken, alanında dünyanın en iyisi olarak bilinen markalar ile çalışmayı ilke edinmiş durumdayız.


Türkiye genelindeki organizasyonumuz ile sunduğumuz hizmeti her geçen gün daha iyiye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.